Aleppo Soap Co Aleppo Scheerzeep Navulling (100 gr)
Productomschrijving
Aleppo Soap Co Aleppo scheerzeep navulling
Aleppo scheerzeep navulling voor het blikje.
Voor een perfecte scheerbeurt!
Deze kapperszeep met olijfolie is handgemaakt volgens de pure Pain d'Alep®-traditie en verrijkt met laurierolie, dat al sinds de oudheid bekend staat om zijn hydraterende en zuiverende eigenschappen.
Echte Aleppozeep, 100% natuurlijk, verzacht de gevoelige huid, voorkomt scheerirritatie, helpt ingegroeide haartjes te voorkomen en maakt de huid zacht en soepel.
Geschikt voor alle huidtypes, zelfs de meest gevoelige. 99,9% van de totale ingrediënten zijn van natuurlijke oorsprong.
Om de zeer gevoelige en delicate huid te verzachten.
Rijk aan essentiële vetzuren, zonder palmolie, parfum of syndet.
Ingredienten
Sodium olivate*, aqua (water),laurus nobilis (laurel) fruit oil*, sodium laurate*, glycerin*, decyl glucoside*, sodium hydroxide
*Origine naturelle / Natural origin : 99,9%
Gebruik
Bij het scheren.
Bewaaradvies
Onbeperkt houdbaar
Buiten bereik van kinderen bewaren.
Alleen voor uitwendig gebruik.
Overige informatie over dit product
Merk | Aleppo Soap Co |
---|---|
SKU | DW8046 |
EAN | 3593290017003 |
Inhoud | 100 gr |
Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel je vragen via drogist@koopjesdrogisterij.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor je klaar.
Bezorgkosten voor dit product
Nederland, besteding tot € 74,95 | € 4,95 |
---|---|
Nederland, besteding vanaf € 74,95 | Gratis |
België, besteding tot € 74,95 | € 5,95 |
België, besteding vanaf € 74,95 | Gratis |
Duitsland | € 5,95 |